14:45:19
 Frissítés
Keresés
 
   » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció   
 
Találatok száma: még 479
... Elejére 2. lap 
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 21. 07:04 | Sorszám: 1957
"..Az biztos nálunk zselézett hajú 15-16 évesek mennek ki a pályára és leszarják az egész bulit, a többieknél azért van hajtás akarat, a tehetség MEG vagy van vagy nincs."
ERRŐL NEM(!) BESZÉLNI KÖLL, HANEM LOCSOGÁS NÉLKÜL TENNI ELLENE!Egyrészt.
Másrészt nem egészen "így" van azért.Pontosabban: "úgy" nincs "így" teljesen, hogy nem csak "ilyenféle" 15-16 évesek vannak. Csak persze jó helyen kell a "másmilyeneket" keresni.
Harmadrészt: sok IGAZSÁG is van abban amit itt írt persze....sajnos.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 19. 10:53 | Sorszám: 1920
"..De szarból ő sem építhet várat." De építhet! SZARVÁRAT!
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 19. 10:50 | Sorszám: 1919
Én NEM ÚGY LÁTOM az "amcsik" dolgait, ahogyan Ön. NOHA ILLÚZIÓIM PERSZE NEKEM SINCSENEK RÓLUK!Nincs itt sem hely sem idő arra, hogy részleteiben és 'mélységében kifejtsem azt ahogyan én látom.De! "A" LÉNYEG. Az akkora gazemberséghez, mint amit Ön itt vázol eóluk, TÖBB TEHETSÉG KÉNE--mondom: tehetség a nagy-nagy gazemberséghez(!)--AMI NEKIK NINCS!!!
Annyi legföllebb a zsidajoknak van,vagy lenne, de amerika nem egyenlő--MA MÁR-- teljesen a BILDRBERGÉKKEL--bármennyire is meglepő lehet. Sok kérdésben a "latinizálódó" "portorikósodó" USA megfojtaná egy pohár vízbe" 'Bilderbergéket.S ez a mi-- és a Világ-- nagy-nagy és kövér "malaca"! Ha-ha-ha!!!
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 19. 07:57 | Sorszám: 1913
Nincs olyan nagyon sok...
Hogy mennyire nincs ezt épp az arabokkal meg az oroszokkal szembeni szarakodásaikkal mutatják meg.Viszont annyi valóban van, hogy
a gyengébbeket hathatósan tudják bántani..no, ennyi valóban van.Ezért csak arra köll vigyáznunk: ne legyünk gyengék, de legalábbis ne mutassunk gyengeséget!
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 19. 07:51 | Sorszám: 1912
"..Kíváncsivá tett, hogyan képzeli a megleckéztetésüket."
SEHOGYAN!
Én egyfolytában csak aról beszélek: MÁSOK NE(!) LECKÉZTE(THE)SSENEK MINKET.
Egyébiránt én soha senkit, pláne senkiket NEM ÓHAJTOTTAM--úgymond--"megleckéztetni".
Úgyhogy totálisan félre tetszett érteni azt, amit írtam.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 22:33 | Sorszám: 1907
1.) Ide a nyakamra a ROZSDÁS BÖKŐT, hogy NEM TESZIK.
2.) De ha mégis megtennék--netántán neadjisten--AZ NEKIK ROSSZABB LENNE.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 18:58 | Sorszám: 1900
Én azt sejtem: TALÁN NEM IS ANNYIRA "VESZÉLYES".
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 18. 17:06 | Sorszám: 1895
"..itt putyini világ van,.."
Én elhiszem azt, hogy "EZT"(!) SULYKOLJA a fŐleg német nyelvű (VILÁG)sajtó.DE LEGALÁBB NEKÜNK LEGYEN ESZÜNK AHHOZ, HOGY NE NYALJUK BE EZT A SZEMENSZEDETT MARHASÁGOT!
MERT! Ha azt fogja írni--mondjuk-- a FAZ, hogy "ezrével ugrálnak a kútba Magyarországon a szűzlányok", akkó' kinézünk az ESZTERÁG ALÁ, ho' nem ugrott-é bé nálunk es néhány?
Téma: Antikvárium
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 18. 12:18 | Sorszám: 268
Édesapám legeslegjobb barátja a családjával 1956-ban a Sobieski utcában lakott a forradalom idején.Aki ismeri a környéket, tudja, hogy az a hely "mindenhez közel van", ahol akkoriban "lűttek": A LUDOVIKÁHOZ csakúgy, mint a Corvin-közhöz, Nagyvárad-térhez, Ferenc körút-Üllői-út kereszteződéshez stb...A "baráti család" legidősebb gyermeke egy épp érettségi előtt alló, tehát 17-18 éves fiú volt, amolyan akkori "besózott fiatal", aki nem tudott megülni a seggén, s ráadásul a fotózáshoz is ELKÉPESZTŐEN NAGY VONZALMA és talán tehetsége is volt.Minderre szülei "rátettek egy lapáttal", amennyiben Zeiss Ikon, Beltica II., és Retina c., akkor hatalmas nagy értéknek számító masinákkal látták el ezt a "Lacikát".
Igy azután ez a srác fel s alá járta a várost és MINDENHOL FOTÓZOTT: kilőtt tankokat, hullákat, vért, akasztott embert, kibontott keblű forradalmár lányokat...és még minden elképzelhetőt. Természetes, hogy otthon a sötétkamrává alakitott spázban EGÉSZ ÉJSZAKA LABORÁLT, s a negatív tekercsekig előhívott mindent, amit csak lehetett, s azután nov. 6-án MÁR HÚZOTT IS ÁT BÉCSBE--annak rendjemódja, hogy azután csak 1978 körül lássuk újra mint Vermont államban élő USA állampolgár építészmérnököt, aki legközelebb akkortájt tette tiszteletét, mint "nyugatra szakadt hazánkfia".S ő, ez a Laci elmondta akkor, hogy '56-os disszidálását követően gyakorlatilag 15 évig azoknak a fotóknak az eladási árából élt--és jól megélt(!)--nyugaton s az USA-ban, melyeket a pesti utcákon "kattintgatott el" a forradalom alatt, s melyeket magával vitt oda.Ami a lényeg! Ő AZUTÁN NEM FOGLALKOZOTT AZZAL, HOGY HOGY MAGYARÁZZÁK, S MINT MAGYARÁZZÁK AZOKAT A FOTÓKAT, AMELYEKET CSINÁLT.(S KÉRDÉS: 'KÉSŐBB NEM HASZNÁLTÁK-E FÖL "NEMTELEN" S MAGYARELLENES CÉLOKRA IS?)EGY ÉRDEKELTE ŐT CSAK: FIZESSENEK(!!!) MINÉL TÖBBET A KÉPEKÉRT OSZT' JÓNAPOT!
Úgy látszik, nemcsak a könyveknek van meg a maguk sorsa, hanem a fotóknak is....
Téma: Dühöngő (csak erős idegzetűeknek)
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 18. 06:43 | Sorszám: 1558
TUDNÉK RÓLA, HA "AZ" LENNÉK.Legföljebb az olyan tökfej, mint ön ilyesminek vél--TÉVESEN--annyi lehet minimum.DEHÁT ÖN HÓTTHÜLYE, IGY NEM SZÁMIT!
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 17. 08:44 | Sorszám: 1853
El köll ösmernünk: a "szőröstalpúak" ügyesebben tuggyák eladni a saját disznóságaikat, mint mi a magunkét.Nem tudom, hogy el tudjuk e tanulni mindezt tőlük, de ha nem...lehet, nem is olyan nagy baj!
Viszont lassan a "nyustyu" futballválogatott is tele lesz magyarokkal--Papp Pál, Kerekes (Karikás?)(Chirices), Rácz, Keserű stb..-nem csak a jégkorong...Persze gondosan vigyázva arra, hogy "románosan" legyen írva a nevük.
Téma: Minden a halálról. Végállomás vagy átszállás?
rintintin
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. november 17. 08:32 | Sorszám: 106
Nem győzök hálát adni a Mindenható Istennek--és Szent és Apostoli Római Katolikus Anyaszentegyházamnak--hogy környezetemnek s nekem NINCS SZÜKSÉGÜNK(!) ilyen "hamvasbélaizmusra". Sem éltünkben sem halálunkban nincs.Noha e földi Világban szórakoztatónak valóban szórakoztató s olykor vicces is ez a hamvasizmus--s nem is "olcsó" és nem is felszines, ez elismerhető.
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 16. 17:27 | Sorszám: 1850
"..A majdnem 12 kilométert futó, 35 éves játékosról végig sugárzott az alázat ..."
EZ(!!!) A LEGNAGYOBB DOLOG, AMIT "GERZSON" TETT ÉS TESZ.MÉG AZT IS MONDANÁM: MÉG ATTÓL A GÓLTÓL IS TÖBBET ÉR, AMIVEL MEGNYERTÜK A MECCSET.MIÉT? MERT PÉLDÁT-PRECEDENST SUGALL ILL. SUGÁROZ, S EZ MÁR "HOSSZABB TÁVÚ" DOLOG, MINT ENNEK A MECCSNEK A MEGNYERÉSE.
Téma: Vívás
rintintin
Olvasta: 7 | Válasz | 2014. november 15. 21:20 | Sorszám: 2
1936. Olympiade Berlin.Kardvívás egyéni döntő.
Bemutatja a részvevőket a vezető bíró
Jobbra:
"Miguel Arrentes Raffaelo di Santos Armando DÖ(!!!) Catalunnya királyi herceg, vezérezredes."
Balra:
"Jekkelfalussy......" itt KÖZBEVÁG A MAGYAR RÉSZTVEVŐJE a DÖBTŐNEK, és átveszi a bemutatkozást, hogyasszongya:
"Jekkelfalussy Piller Gyurka, TÖRJÖN KI A ROSSZNYAVALYA DÖ(!!!) RÖGTÖN!"
Téma: Empátia
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 15. 20:57 | Sorszám: 39
Esztet mások nem mongyák! Viszont azt igen, hogy van humorérzékem.(mindazonálzal elismerem: nem csúcsproduktuma valóban létező kiváló humoromnak az előző h.sz.)
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 15. 20:24 | Sorszám: 37
"..A bácsi beírásai nekünk (az idejáró fórumlakóknak) fájnak."
No, akkó' nem dógoztan hijába.
Téma: Fogalmazás, helyesírás, külalak
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 15. 20:22 | Sorszám: 17
DE "papoljon"! Sőt! Csak ő papolhat igazándibul erről.
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 15. 10:45 | Sorszám: 1845
DE tény, hogy "NEM HOZTUK"! A tegnapi eredményt viszont hoztuk és ez a lényegesebb.Miért?
Mert "linkül" veszítettünk az észak-Irek ellen, viszont becsületes nehéz küzdelemben vertük tegnap a finneket.És a lényeg a becsületes, kemény, szívós küzdenitudáson van.Még akkor is 'azon, ha a végső versenyben--netán-- "elvérzünk" s nem jutunk ki az EB-re!
Téma: Fogalmazás, helyesírás, külalak
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 15. 09:43 | Sorszám: 11
A pécsiek olyan önhittek--polgármestertől kezdve a hajléktalanjaikig és maszopos toller félékjeiktől kezdve a kereszténydemokratékig EBBEN A DOLOGBAN EGYKÉNT(!!!), hogy minden ami művészet ABBAN ŐK SZARJÁK A SPANYOLVIASZKOT! ZENÉBEN, SZINHÁZBAN, IRODALOMBAN, KÉPZŐMŰVÉSZETBEN, BORSBAN PÁROLT FŰSZERES LÓFASZBAN--MINDENBEN: Z A HEPPJÜK!Ezt unta meg a karmester Hamar Zsolt, s hagyta faképnél őket--mármint a pécsi Pannon Filharmonikusaokat.GENERÁLISAN ÖNHITTEK MŰVÉSZET DOLOGBAN: KÓROSAN SZERÉNYTELENEK.Ettő oszt' sokunknak TELE VAN A TÖKÜNK sokmindennel ami pécsi és művészet.
Téma: Empátia
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 15. 09:33 | Sorszám: 34
Tisztelettel és nagyrabecsüléssel kérem: TESSÉK SZIVES LENNI LESZOKNI(!)--EGYSZERSMINDENKORRA LESZOKNI--ARRÓL, HOGY MINDENBEN ÖN MOMDJA KI AZ UTOLSÓ "ÉRVÉNYES" SZÓT!
S PUSZTÁN CSAK AZÉRT, MERT ÖN ITT A "FŐNÖK".Természetesen véleménye valamiről mindenkinek lehet--Önnek is.Ám EZ nem(!) azt jelenti, hogy egy önjelölt KIHIRDETI A VÉGSŐ IGAZSÁGOT...abban a dologban.S ez rám, X-re és Y-ra éppúgy vonatkozik, mint Önre!
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 23:08 | Sorszám: 33
SZERINTEM nem "UGYANOLYAN"! S mondhatom ezt, mert az én véleményem is VAN UGYANOLYAN(!) ÉRTÉKŰ, mint az Öné!Vagy nincs?
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 23:06 | Sorszám: 32
NEM "ORDIBÁLOK", ÖN VISZONT SÉRTEGET.IGY VISZONT MÉG ORDIBÁLHATNÉK IS, DE SAJNOS KÉPTELEN VAGYOK RÁ!ARRÓL NEM BESZÉLVE, HOGY NEM ITTAM ÖNNEL PERTUT SOHA ÉS SEMMIKOR ÉS ÖN MÉGIS TEGEZ! ÉS EZÉRT MÁR MEGÉRDEMELNÉ AZT, HOGY ÚGY LEORDITSAM, HOGY MEGSÜLETÜLJÜN. KÁR HOGY NEM TEHETEM!
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 18:51 | Sorszám: 25
"..Az ember megteheti, hogy meztelenre vetkőzik és ráveti magát egy oszlopkaktuszra."
Természetesen VALÓBAN MEGTEHETI,(pontosabban: megtehetNÉ) és tkp. azon sem szabadna túlságosan csodálkoznunk.Ámde!
Amit jómagam "tárgyaltam"--vagy inkább tárgyalni MERÉSZELTEM--az előzőkben, az azért ODÉBB(!!!) ÁLL KISSÉ a "meztelenrevetkőzősrávetődősdi"-től. NEMDEBÁR?
Téma: A Nagy Ő
rintintin
Olvasta: 10 | Válasz | 2014. november 14. 17:43 | Sorszám: 17
Régen--női szempontból a Nagy Ő--egy elegáns paripán érkező FEHÉRRUHÁS HERCEG--csodahercek volt...azt mondják legalábbis.Azért írom, hogy "azt mondják" mert sem "régen élő ember" nem vagyok és legkevésbé NŐ SEM VAGYOK! Azután azt is mondták később, hogy a KÉP nem igazán változott meg a női lelkekben 'azóta sem, legföljebb az elegáns "hófehér paripát" egy elegáns Cadillac vagy Rolls Rolls váltotta föl.Meg azt is mondják--s ez valószínűleg csak részben igaz--ma már a nők egy kisebb részének van csak "lelke", TESTE viszont--jobb vagy kevésbé jó--minden nőnek van.
Viszont érdekes módon azt, hogy EGY FÉRFINAK ki 's mi a Nagy Ő, azt sem régen sem manapság nem igazán kutatták-taglalják. Valyon miért nem? Pedig női ideálképe alighanem a férfiaknak is volt van, s talán lesz is.
Téma: Empátia
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 17:23 | Sorszám: 22
1.) EZ NEM (!) "szétmagyarázás"--még ha Ön "annak" gondolja, akkor sem! Egyrészt.
2.) Másrészt mégis, ha "szétmagyarázás" is lenne--netán--UGYAN MIÉRT(?) NE TEHETNÉM MEG?
Milyen "TILALMI RENDELET" tilthatná--akár a "szétmagyarázást is" meg, nekem vagy bárkinek?
3.) Mondom, amit írtam NEM SZÉTMAGYARÁZÁS--bár Ön vélelmezhetei 'annak, engem nem zavar.DE NEM IS KÖT, az Ön--szerintem--HIBÁS és VALÓSÁGIDEGEN vélelme.
Tovább ...
 
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...